lorem

lorem

Gerald Harris attorney at law

More Website Templates @ TemplateMonster.com - August 05, 2013!

Рішення проблеми тонкого волосся

Розглянемо по порядку!

 

 • Тонке волосся іноді може бути надуманою проблемою, але в деяких випадках з ними дійсно потрібно щось робити. Це стає очевидним, коли волосся на голові починають здаватися вам прозорими, а кінчики вух зрадницьки стирчать крізь волосся. Ось кілька простих порад, щоб ваше волосся виглядали найкращим чином.

   

  Стрижка

  Тонким і рідкісним волоссю, як ніяким іншим, необхідна стрижка. Кращий спосіб виправити ситуація на голові - зробити стрижку боб. Існує безліч варіантів цієї стрижки, тому ви без зусиль зможете підібрати боб до вашого типу обличчя. Якщо ваше волосся дуже тонкі, то зробіть кінці волосся трохи нерівними. Це дозволить візуально надати трохи довжини волосся і додасть обсягу і стилю зачіски. Можна ризикнути і зробити суперкороткі стрижку, з чубчиком, яка бере своєю початок від верхівки. Це дасть ілюзію обсягу і густого волосся. Майже чоловіча стрижка на тонких волоссі універсальна - ви можете робити її ідеально причесаний або просто наїжачити волосся, але завжди будете виглядати відмінно. Головне, ваше форма особи повинна підходити під такий тип стрижки, адже створений образ буде акцентувати увагу на нижній щелепі і підборідді.

  Укладка волосся

  Укладання феном при тонких волоссі має велике значення. І не дарма, феном можна створити обсяг біля коріння волосся. Якщо ви не цілком нею володієте, то можна використовувати звичайні бігуді. Не думайте, що бігуді користуються тільки ваші мами і бабусі - зайдіть за лаштунки модних показів і побачите, як стилісти ик НМІ також вдаються. Це універсальний засіб для додання оптимального обсягу волоссю, до того ж, вони запобігають іссушіваніе і пошкодження волосся, яке можливо при використанні фена. До того ж, бігуді вивільняють час для макіяжу.

  Зробимо обєм

  Новинки засобів по догляду за волоссям. Слідкуйте за новинками відомих фірм-виробників. Спробуйте поекспериментувати з пінкою, мусами та іншими засобами для укладки, які можуть дати обсяг. Уникайте гелів, вони тільки підкреслять тонке волосся.

  Змінимо колір

  Колір волосся також може відігравати суттєву роль. Світле волосся візуально роблять волосся тонше, а темні відтінки, навпаки, додають обсягу. Уникайте надмірно світлих і темних відтінків - вони зроблять шкіру голови помітною через волосся, а це безперечно помилку. Безсумнівно, людям з нормальною густотою волосся пощастило: їх волосся практично завжди виглядають добре, а укладання тримається довше. Тонке волосся вимагає докладання зусиль і додаткової роботи, щоб мати гарний вигляд. Вони вимагають частого миття, постійного укладання, але не впадайте у відчай, є безліч красивих жінок, які, не дивлячись, на товщину волосся, стали предметом наслідування в стилі, наприклад, Шарліз Терон. Вони просто знайшли свій образ і намагаються удосконалювати себе кожен день. 

 

Графік роботи:

Працюємо без вихідних
з 9-00 до 21-00

Наша адреса:

м. Київ
вул. Закревського, 42а

Телефони:

(044)221-81-86
(068)573-28-78

Ел. пошта:

perlynakrasy42a@ukr.net