lorem

lorem

Gerald Harris attorney at law

More Website Templates @ TemplateMonster.com - August 05, 2013!

Поради по фарбуванню волосся від професіоналів

Салон краси вдома: професійні поради з фарбування волосся.

Професійні колористи відкривають професійні секрети по фарбуванню волосся, щоб вони виглядали так, ніби над ними попрацював майстер з салону. Домашнє фарбування волосся досить поширене, адже так приємно самостійно створювати образ і підбирати відповідний колір волосся. І, звичайно, завжди хочеться домогтися найкращих результатів, щоб волосся виглядало як після шикарного салону. Wella предлагает поради з фарбування волосся від професіоналів, щоб процес фарбування і догляд за фарбованим волоссям будинку стали ще ефективніше і легше.

  • 1. Обов'язково спочатку протестуйте барвник на маленькій пасма: виберіть непомітне місце на голові і нанесіть фарбу на кілька волосин. Переконайтеся, що вибрали правильний колір і спосіб фарбування.
  • 2. Зафарбовуйте коріння і кінчики волосся по-різному. Не варто наносити дуже багато барвників на ділянки, які зберегли попередній колір, а ось відросле коріння якраз слід фарбувати ретельніше.
  • 3. Враховуйте товщину свого волосся. Товсте, жорстке волосся вимагає більше фарби і часу для фарбування.
  • 4. Споліскуйте волосся прохолодною водою. Це старий добрий спосіб змусити волосся сяяти, і він прекрасно працює! Холодна вода спонукає лусочки кутикули закритися, вирівнятися, і поверхня кожної волосини стає гладкою і м'якою.
  • 5. Намагайтеся сушити волосся феном зверху донизу, щоб уникнути небажаної завивки.
  • 6. Обов'язково використовуйте кондиціонер для догляду за фарбованим волоссям, щоб вони виглядали здоровими і блискучими. Ці засоби підкреслять красу вашого волосся і допоможуть зберегти колір довше.

 

Графік роботи:

Працюємо без вихідних
з 9-00 до 21-00

Наша адреса:

м. Київ
вул. Закревського, 42а

Телефони:

(044)221-81-86
(068)573-28-78

Ел. пошта:

perlynakrasy42a@ukr.net