lorem

lorem

Gerald Harris attorney at law

More Website Templates @ TemplateMonster.com - August 05, 2013!

10 основних помилок при фарбуванні волосся

Це слід прочитати кожній!

 

 • Фарбуючи волосся в домашніх умовах, ми ризикуємо зробити цілий ряд помилок. Деякі з них можуть привести до небажаного якості кольору і забарвлення, а ось інші - серйозно нашкодити волоссю. Наші поради предостерегутт вас від помилок при колорировании і розповість про нові способи фарбування волосся! Ми вдаємося до фарбування волосся, коли хочемо зафарбувати сивину, змінити імідж або ж просто «пожвавити» колір волосся. Але, на жаль, недбале фарбування «на дому» може загрожувати дуже неприємними наслідками - волосся можна серйозно і надовго зіпсувати.Потрібно вміти так підібрати колір, щоб він підходив під ваш основний цветотип (особливо під колір вій і брів). Звичайно, краще фарбувати волосся в салоні, але оскільки будь-яка фарба досить швидко змивається, а процедура фарбування звичайно не з дешевих, доводиться брати справу в свої руки.

  Мы прибегаем к окрашиванию волос, когда хотим закрасить седину, сменить имидж или же просто «оживить» цвет волос. Но, к сожалению, небрежное окрашивание «на дому» может грозить очень неприятными последствиями - волосы можно серьезно и надолго испортить.

  Нужно уметь так подобрать цвет, чтобы он подходил под ваш основной цветотип (особенно под цвет ресниц и бровей). Конечно, лучше окрашивать волосы в салоне, но поскольку любая краска достаточно быстро смывается, а процедура окрашивания обычно не из дешевых, приходится брать дело в свои руки.

  Основні помилки, які ми здійснюємо, коли самостійно фарбуємо волосся:

  Помилка №1: Розраховувати, що результат фарбування збіжиться з кольором волосся на упаковці. Помилкою буде вважати, що в результаті фарбування волосся ваш колір буде ідентичний кольору волосся дівчини «з коробки». Результат фарбування залежить від вашого натурального кольору. Використовуйте табличку відтінків, яка зазвичай наведена на задній стороні коробки, щоб зрозуміти, як приблизно буде виглядати ця фарба на вашому волоссі.

  Помилка №2:

  Починати фарбування волосся без перевірки фарби на алергію Багато з нас не звертають увагу на заклики виробників спочатку перевірити реакцію на фарбу на невеликій ділянці шкіри. Ділянка слід вибрати на задній стороні шиї, за вухом або на внутрішньому згині ліктя. Алергія на фарбу може проявитися в формах роздратування, свербіння, запалення і навіть втрати волосся! Тест слід проводити за 1-2 дні до передбачуваного фарбування.

  Помилка №3:

  Використовувати фарбу без пробного фарбування Великою помилкою буде відразу пофарбувати все волосся. Краще вибрати невеликий локон з боку шиї і перевірити на ньому, що вийде в результаті. Так ви вбережете себе від розчарувань.

  Помилка №4:

  Чи не захищати шкіру і одяг під час фарбування Фарба може залишити сильні плями на вашій шкірі і одязі, тому перед фарбуванням варто накинути на плечі рушник, яке не шкода зіпсувати. Обов'язково використовуйте рукавички, які зазвичай йдуть в наборі з фарбою. Також захистити шкіру від плям можна, якщо нанести на шию і вуха жирний крем або вазелін. Якщо ж все-таки якісь ділянки шкіри виявилися забрудненими фарбою, протріть ці місця ваткою, змоченою в спиртовому лосьоне.

  Помилка №5:

  Використовувати кондиціонер для волосся перед фарбуванням. Не варто використовувати кондиціонер перед фарбуванням волосся - досить просто промити волосся шампунем. Справа в тому, що на волоссі, готових до фарбування, не повинно бути присутнім вільних радикалів - таких, як бруд і жир. У той же час, за день до фарбування волосся краще взагалі не мити.

  Помилка №6:

  Наносити фарбу на брудні, поплутані і склеєні лаком волосся За місяць до фарбування регулярно зволожуйте волосся за допомогою спеціальних масок. Перед нанесенням фарби волосся повинні бути чистими! Перед фарбуванням волосся рекомендується зістригти сухі, посічені кінчики.

  Помилка №7:

  Наносити фарбу для волосся на брови і вії. Ні в якому разі не фарбуйте брови і вії фарбою для волосся - у вас можуть обсипатися вії! Але це не найстрашніше - фарба може потрапити в очі, що загрожує серйозними медичними наслідками для зору. Для брів і вій існують спеціальні професійні фарби, а їх фарбування рекомендується проводити в салоні.

  Помилка №8:

  Збільшувати час фарбування (довше, ніж рекомендовано в інструкції) Перетримувати фарбу на волоссі ні в якому разі не можна - це може сильно зіпсувати волосся. Пам'ятайте, що набагато легше зробити тон інтенсивніше, ніж освітлити надмірно фарбоване волосся. Якщо результат фарбування вас не влаштовує, доведеться почекати 2-3 тижні раніше, ніж знову фарбувати волосся.

  Помилка №9:

  Використовувати шампуні від лупи на пофарбованих волоссі Спеціальні шампуні від лупи мають найсильніші очищаючі властивості з усіх шампунів, представлених на ринку. На пофарбованих волоссі краще використовувати кошти для спеціального догляду проти лупи для фарбованого волосся - такі, як, наприклад, Miss Prestige, Clear Vita ABE або новинку від Head & Shoulders проти лупи «Стійкий Колір».

  Помилка №10:

  Фарбувати волосся більш ніж на два тони темніше або світліше природного кольору волосся Колір волосся повинен гармоніювати з вашим натуральним цветотипом (кольором шкіри, очей, природним тоном волосся), якщо ви, звичайно, не хочете добитися ефекту а-ля Білосніжка. Яскравий приклад такого ефекту - Діта фон Тіз. Діта одного разу зізналася, що насправді вона блондинка! За допомогою чорного кольору зірка домагається свого знаменитого стилю ретро. Дита не исключает возможных экспериментов с волосами в будущем - она готова снова стать блондинкой или рыжей, но ни в коем случае не шатенкой. Кстати, недавно ученые установили, что радикальное окрашивание волос может привести к серьезным кожным заболеваниям. Особенно опасны краски, любимые подростками: малиновые, фиолетовые, зеленые, ярко-рыжие… В состав этих красок входит вещество пара-фенилендиамин, вызывающее воспаление кожи.  

 

Графік роботи:

Працюємо без вихідних
з 9-00 до 21-00

Наша адреса:

м. Київ
вул. Закревського, 42а

Телефони:

(044)221-81-86
(068)573-28-78

Ел. пошта:

perlynakrasy42a@ukr.net